Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hany nap mulva lehet csak...

Hany nap mulva lehet csak frissen festett szobaban aludni?

Figyelt kérdés

Tegnap fejezte be a parom es 2 napja a nappaliban matracon alszunk.

Meg vagyok fazva es 31 hetes terhes vagyok.meg varjak amig teljesen kiszarad v art a babanak?


2011. nov. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem várjatok vele 1-2 napot még megszárad, egyébként ha csak meszelésről volt szó és úgy lett színezve akkor elméletileg nem lehet bajotok.
2011. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát, mi a múltkor festettük a szobám, dulux-szal asszem, és négy óra alatt szárad... Szóval elvileg már aznap alhattam volna ott, csak a bútorok is újak voltak, és még nem volt matracom. Egyébként azt mondanám, hogy szellőztessetek ki alaposan, és mehettek be, de mivel terhes vagy, inkább várnék pár napot, és gyakran szellőztetnék. Nem hiszem, hogy bármi baj lenne, de azért ne bízzuk a véletlenre..:)
2011. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Huron ***** válasza:
23%
4-5 ev elsore, de en meg akkor is ovatosan mennek be a helyetekben. Szerintem 6 ev utan mar biztosan jo!
2011. nov. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Huron ***** válasza:
26%
Am meg ne terhes legyel, hanem varandos, mert az ott nem teher, bar kinek mi... ;)
2011. nov. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár órát vártok az bőven elég. Semmi gond nem lesz. 2-3 óra alatt huzatban annyira megszárad, hogy ha hozzáértek kutya baja se lesz.
2011. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!