Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha fáj a koldokom...

Tímea1987 kérdése:

Normális ha fáj a koldokom korul, felett? Mitol lehet? 24 hetes vagyok

Figyelt kérdés
a koldokom már régen ki van fordulva, neha a koldokomben érzem hogy fáj vagy felette picit balra
2011. nov. 18. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
olyan szúro fájdalom, de inkább fáj mint szúr, egyszer intenziven, aztan gyengebben
2011. nov. 18. 18:27
 2/5 anonim válasza:
Kedves Tímea! Ne ijedj meg, hiszen a méhed pont most van a köldököd magasságában! Ahogyan írtad is, hogy kifordult, ez is teljesen normális jelenség! Valószínűnek tartom, hogy ezt a kellemetlen érzést és fájdalmat az okozza, hogy intenzíven nő a méhed és ezáltal feszül a hasfalad és a bőröd is!
2011. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves válaszolo. Néha olyan feszito szuro fájdalmat érzek ott, de csak bal oldalt. ha teljesen normális jelenség, nem számít ha akárhogyan fáj is, ha természetes, és a babámnak nem torténik semmi baja, csak aggodom.még 1x koszonom
2011. nov. 18. 19:00
 4/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit! Ha továbbra is nagyon aggódsz, én úgy gondolom a védőnőd is szívesen megosztja veled erről a véleményét és készségesen segít, de akár egy nőgyógyász is. Nagyon boldog, panaszmentes várandósságot kívánok neked! :)
2011. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 20 hetes vagyok, és nekem is fáj, csak még egy picit a köldök alatt.És ha nagyon ritkán bekeményedik a méhem, érezni is, hogy a teteje most épp ott van.Nekem meg inkább jobb oldalon fáj:)

Normális jelenség, a kisfiammal is éreztem.Ha éjjel pihenek, vagy nem csinálok megerőltetőbbet, akkor jobb, ha sokat mozgok, vagy takarítok , talpalok, ilyesmi, akkor tud fájni!

Ha elér a gyomorszájig a méh teteje, akkor ez el fog múlni, utána már csak a bébi nődögél:)

2011. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!