Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+3-hetes kismama vagyok!...

34+3-hetes kismama vagyok! Velem egyidös pocisok! Ti hogy viselítek, kész van már minden? Hogy bírjátok a meleget?

Figyelt kérdés
Én a meleget sajna nemigazán bírom,korházi csomag kész csak be kell pakolni,kimosva minden!!csak egy picit PARÁZOK:-(
2009. máj. 11. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 34+5! :)

A meleget én is nehezebben bírom! A kórházi cuccom még nincs összepakolva, kimosva ki vannak a babaholmik, még vasalnom kell! amúgy mindent megvettünk már :)

A héten kivasalok és a cuccom is elkészítem soha nem lehet tudni mikor jön a kisasszony! :)

Mához 1 hétre kell visszamennem a dokihoz kíváncsi vagyok mit fog mondani! Akkor lesz a kenetvizsgálat is!

Most pont kijött valami a csiklómnál ami fáj is piros is és kicsit mintha duzzat lenne! :( remélem nincs nagy bajom! Eddig soha semmit nem kaptam el (kopp-kopp) remélem most sem lesz!


Hol szülsz? Merre laksz?

2009. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!2.sz.nöi klinikán fogok szülni,itt lakom nem messze töle!És te?
2009. máj. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!