Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a szülést varom mire...

Amikor a szülést varom mire figyeljek?

Figyelt kérdés
derékfájás, menstruációs görcs, hátfájás
2011. nov. 19. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem tudom mit kell számolnom a keményedések között eltelt időt vagy a mensis görcsök közt vagy mindkettő?
2011. nov. 19. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A szülés kezdete sokféle lehet. Elfolyik a magzatvíz, ami olyan, mint ha bepisiltél volna (nem kicsit). Vagy először ritkábban, majd egyre sűrűbben görcsöl a pocak keményedéssel együtt. Ezt nem lehet összetéveszteni semmivel. Durvább, mint a mesigörcs.

A nyákdugó is "elfolyhat". Ez egy kicsit pirosas barnás kb. diónyi trutyi.

Sok sikert, könnyű és gyors szülést kívánok!

2011. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom milyen lehet a szülés beindulás milyen lehetőségek vannak, a nyálka dugom eltávozott egy hete,és a méhszájam is már 2222-es, ha elfolyna a magzatvíz azonnal mennénk a kórházba, de mivel a fájásokra várok és hol görcsölök ,hol keményedek nem tudom melyiket kell számolnom ill. mérnem a közötte eltelt időt.

Hétfőre vagyok kiírva és ha addig nem indul be beindítják jobban örülnék ha magától indulna.

2011. nov. 19. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, egyértelműen fogod érezni ha jönnek a gyenge fájások, nem összekeverhető. A keményedéseket nem kell figyelni, az a vége felé mindenkinek van. Ha enyhe "mensesre" hasonlító fájásokat érzel, nézd az órát, hogy rendszeresek lesznek-e. Nekem az elején kb 15 percenként jöttek, aztán egyre sűrűbben és erősebben.
2011. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,értem akkor a görcsöket számolom,csak akkor még azt nem hogy pl. a CTG miért a keményedést jelzi amikor görcsöltem meg sem mozdult?
2011. nov. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!