Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi trombózissal mikor...

Terhességi trombózissal mikor indítanak szülést?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és programozott szülést tervezett az orvosom,mivel injekciózom magam.Arra lennék kíváncsi,hogy előtte mennyivel fektethet be?
2011. nov. 2. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos begyulladt a jobb lábamba a visszér.i A trombózis megelőzése miatt kellett injekciózni magad? Rendben ment a szülés? A baba és Te is jól vagytok? Első szülésemkor is császár után begyulladt a lábam. Most 26 hetes terhes vagyok a másodikkal. Nagyon aggódom. Előre is köszönöm a segítséged!

2011. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem szültem meg.Trobózisom volt úgyhogy feküdnöm kell és vérhigítót adni injekcióban.Sokáig bent voltam akórházban,de haza engedett a dokim.Azt mondta,hogy programozott szülésem lesz az injekció miatt,de nem tudom,hogy ez mikor lehet.Nem kell félned az elsőnél nekem is viszérgyulladásom volt csak.Azt pedig mindig jegelnem kellett.Kitartás!
2011. nov. 7. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!