Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nov.9-én volt peteérésem 3...

Nov.9-én volt peteérésem 3 napig tartott mind a három nap együtt voltam a férjemmel. Csak a j. o petevezetőem van meg. Van esélye hogy teherbe estem. Nov.24 kell megjönnie de folyamatosan mensi érzésem van. Teszteljek vagy biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd ki a 24.-ét! Van esély, de ez majd kiderül. Jövő héten.
2011. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy számoljál, hogy a beágyazódást követő 3., 4. napon mutat a teszt valamit!

de a pé után van kilökődés, és a beágyazódás is átlag 1 hétig tart, kinek kevesebb, kinek több.

szóval lehet még negatívat tesztelnél akkor is, ha megtörtént a fogantatás.

drukkolok :)

2011. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem tesztelnek a helyedben 24-e elott.

Mar csak azert sem, mert irod, hogy november 9-en volt peteeresed es 3 napig tartott. Ezt nem igazan ertem, mert a peteeres egy gyors folyamat, nem tart napokig, ha a fajdalomra gondolsz, akkor az inkabb a tuszorepedes elott van 1-2 nappal, amig az erett tuszo feszit. Majd az hirtelen megreped es kesz, ez konkretan a peteeres.

SZoval lehet, hogy 12-en volt peteeresed, nem biztos, hogy 9-en.

A beagyazodasig, 7-10 nap kell, nem tudhatod, hogy nalad mennyi. Ha 12-en volt esetleg megtermekenyules, akkor talan pont itt tartasz (de ha mar 9-en, akkor is lehet, hogy meg csak most agyazodott be) es meg 2-3 nap kell kb, hogy beagyazodas utan a hcg kimutathato legyen.


Vegulis a te dontesed, ha nem felsz a csalodastol, akkor tesztelj. Mert ha negativ, akkor is lehet, hogy sikerult, csak koran teszteltel. Ugy sem fogsz hinni most meg a tesztnek szerintem.

De en inkabb varnek meg 3 napot a helyedben.

2011. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!