Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi géndiagnosztikán...

Az Istenhegyi géndiagnosztikán minden UH-s jó?

Figyelt kérdés

18. heti genetikai vizsgálatot szeretnénk. Tegnap láttuk barátoknál, milyen hosszú és alapos a vizsgálat.

minden orvos jó, vagy valakit nem ajánlanátok?



2011. nov. 20. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a második terhességemmel ugyanúgy oda járok, mint az elsővel.Hajdu Krisztina doktornőt ajánlom.Nyugodtan olvass utána a neten, mennyire nagy szaktekintély!Alapos, mindent elmagyaráz.Pont most voltam nála 26 hetesen, és még mindig meg vagyok vele elégedve.
2011. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy jó ismerősöm 24 htes terhesen perpill kórházban van. 12 és 18. héten nem tudom melyik orvosnál volt az Istenhegyiben. a múlt héten nézték uh-val a lakóhelyén, szerncsére gyakran uh-zák, mert ikreket vár. szóval istenhegyiben senki nem vette észre, hogy a lepény teljesen fedi a méhszájat, de szerencsére tb-alapon kiderült, így most már vigyáznak rájuk.


szerintem kérdezz rá külön mindenre, amire csak lehet és amit nem említenek. nyilván ők is csak emberek, de két alkalommal se tűnt föl nekik a probléma, ami életveszélyes is lehetett volna mindhármukra :-(

2011. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Bátorfi dr. úrnál voltam, el voltam ájulva tőle. Nagyon jó, a Hajdú drnővel egy kategória.
2011. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 12. és a 18. heti genetikain is a Bátorfi dokinál voltam és nagyon szimpatikus volt nekem is a páromnak is,és anyukám is meg volt vele teljesen elégedve. Ismerősöm is nála volt és neki is ez a véleménye róla. Ha valamit nem értettünk akkor ő nagyon kedvesen elmondta érthetően.
2011. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már kaptam is időpontot.
2011. nov. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!