Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégén pozitívat teszteltem....

Hétvégén pozitívat teszteltem. TEgnap voltam dokinál. Méhnyálka 12-13 mm. Sárgatest megvan, ciszta nincs. Ezeken kívül még semmit nem látott az orvos. Két hét múlva kell visszamennem. Akkor leszek betöltött 6 hetes. Ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Elegendőt látott? MÉg lehet, hogy meg is fog jönni?
2009. máj. 12. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a nem várt napja után 4 nappal voltam dokinál, akkor egy 6mm-es üres petezsákot láttunk. Akkor lehettem kb 4 hetes, pár napos.

6.héttől már ott lesz a baba is, és a szívhangja is :)

Drukk.


Ja, és vért nem vett?

Nekem egyből levették, és már aznap tudtam, hogy a hcgm 3000 fölött van.

2009. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először nekem se talált semmit,egy hétre rá petezsák, még egy hétre rá meglett a babuka szívhangja is.

Türelem, sok sikert

7+0 kismama

2009. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ÓÓ tényleg neked sem látott semmit? s aztán minden okés volt? Ez egy kis reményt ad.

Nem volt vérvétel. Magán rendelésen voltam az esti órákban.ott nincs lehetőség erre.

2009. máj. 12. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem hiszel nekem. Akkor mostmár hiszel a többi válaszolónak? A nem várt menzi után 7-10 nap múlva lát bármit is az uh. Hamarabb nem. Nem azért mert nincs ott, hanem mert még olyan pici, hogy nem látszik. Az én Pöttyöm 5 mm-es volt az első UH-n, de először ezt is alig találta a doki, pedig akkor nekem már 1 hete késett. Két hét múlva petezsákot fog látni és talán szívhangot is. De van akinek a szívhang is csak a 7. héten mutatható ki. Ez attól is függ, hogy hamarabb fogant-e, vagy késői peteérés volt-e. Nyugodj már meg barátném és légy türelmes.
2009. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van:-)))) De annyira aggódom! És rossz, h semmt nem tudok tenni többet!
2009. máj. 12. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!