Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neocitrántól lehet valami...

Neocitrántól lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 hetes terhes lehettem, amikor meg voltam fázva és megittam egy Neocitránt. Lehet ettől valami baja a babának? Nagyon aggódom.
2011. nov. 21. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos nem hinném ,hisz én is kb:4 hetes terhes lehettem mikor tüdőszűrőre mentem és Hál 'Istennek minden oké velük:))
2011. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ettől biztosan nem.

2011. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A terhesség első 6-7 hetében nem árt. Utána kell nagyon odafigyelni mindenre.
2011. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz semmi gond, de nem értek egyet az utolsó hozzászólóval, mert szerintem pont az első hetekben kell különösen odafigyelni milyen gyógyszert szedsz. Persze utána is lényeges, hogy olyat vegyél be amit kismamáknak szabad. Az első három hónapban alakulhatnak ki rendellenességek.

De ne aggódj attól az egy Neocitrántól nem lesz semmi gond. Boldog babavárást!

2011. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

második vagyok

A 3-4 hét még nem számít. Olyankor még nincs köldökzsinór sem, nem úgy mennek át a dolgok, mint picivel később, így én különbséget tennék a 3-4 és a 6-7 hát között.

Nekem ennél erősebb gyógyszert is be kellett vennem (Cataflam), az orvosom nagyon alapos volt, vagy 5 orvosi gyógyszerkönyvet végig nézett, és arra jutott, hogy a rendszeres szedése tilos, így egy szemet bevehettem... (Egy orvosi ambuláns beavatkozás után kellett a fájdalom csillapító a legfájdalmasabb órák átvészeléséhez)

2011. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az lemaradt, hogy 3-4 hetesen a legtöbb kismama még nem is tudja, hogy babát vár, így akik nem tervezik a babát, ott valószínűleg úgy él, mint mindig, tehát szedhet gyógyszert, fogyaszthat alkoholt stb. Szerintem sok ilyen kismama van, mégis megszületik a sok egészséges gyerek. Jól ki van ez találva... :o)
2011. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!