Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsen valami megoldás arra...

Nincsen valami megoldás arra hogy külső nyitott méhszájjal mégis lehessen fürödni?

Figyelt kérdés
Nem órákig csak egy egy mártózást.....elmennénk pünkösd hétvégén valami pancsis helyre ,és nem bánnám ha én is fürödhetnék a gyerekekkel:S
2009. máj. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nem ér meg annyit, ne kockáztass.
2009. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a pláne az egészben hogy már 13 hete nyitva van a külső méhszáj és a doki még csak nem is szólt tehát az itthoni pancsit is magamtól hagytam el miután elolvastam a kiskönyvemet,3 hete rákérdeztem egy másik dokinál azt mondta ez többedszer szülő nőknél normális ne aggódjak miatta de ő sem adott semmi tanácsot ezügyben.Tehát ha én nem olvasok utánna akkor akár össze is szedhettem volna már bármi nyavalyát is....mert igaz hogy nem az első terhességem de egyiknél sem nyiltam ki előbb...na,mindegy eddig is el voltam fürdés nélkül végülis,csak kisbabával nem ajánlják a nyaralást,gondoltam akkor még pocakosan de hát igy nem buli ha csak apa meg a gyerekek pancsiznak,ilyenen már voltunk egy hétvégére és nemigen élveztem:(
2009. máj. 11. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Pancsizz velük, de csak "sétálgass" a vízben. A nyított méhszáj mégis nyított... tudom , ilyenkor fáj az ember szíve , de arra is gondolj, hogy ezt az egy időszakot kell kibírni , jövőre már mindenki mehet pancsizni! :))

2009. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!