Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvízszivárgás nyitott...

Magzatvízszivárgás nyitott külső méhszájjal. Fájások nincsenek. Bemenjek a kórházba? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, hétfőre kiírva. Este óta több alkalommal éreztem, hogy ahogy mozdulok, vagy felállok (és most már 2x akkor is, ha nem), jön a hüvelyemből valami nagyon vizes, áttetsző, szagtalan folyadék. Kedden nézték a méhszájam, a külső nyitva volt, a belső zárva, a baba feje 3 hete benn van a szülőcsatornában (?). Szerintetek mit tegyek? Érdemes most bemennem a kórházba vagy várjak reggelig, hátha abbamarad vagy még kihúzom az éjszakát?
2011. jan. 26. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal bemennék.
2011. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is indulj hamarosan. :-D


Izgi!!!

2011. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, ha szivárog vagy folyik a magzatvíz, akkor irány a kórház.
2011. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Remélem már úton vagy...
2011. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bementem, hazaküldtek azzal, h valószínűleg felül repedt meg és ráérek. Az éjszaka többi részét végigaludtam, és még mindig csak a jóslókat érzem...
2011. jan. 27. 08:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még bemehetsz a terhesgondozóba, hiszen vannak fájásaid, ha nem is erősek. Egy NST-t érdemes lenne csinálni, meg megnézhetne egy orvos, hogy változott-e a méhszáj. A fájások egy részét, nem feltétlen méh összehúzódás , hanem a méhszáj nyílása okozza.
2011. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fura hogy hazaküldtek, ezt pedig már komolyan kellene venni, ellenőrizni kéne a babát.Írj , majd hogy mi volt.Remélem már nem vagy otthon.
2011. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én is csodálkozom, hogy hazaküldtek. Szivárgó magzatvízzel ilyen idősen már föl kellett volna venniük az osztályra. Ráadásul UH-t is kellett volna csinálniuk, meg NST-t, hogy megtudják a babával minden rendben van-e.
2011. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg fura,hogy hazaküldtek!Ilyenkor már fenn áll a fertőzésveszély!A dokimmal pont ezt is beszéltük pénteken!Remélem minden oké veletek!!!
2011. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

KEdvesek vagytok, még megvagyunk, egyben.

Tegnap bementem CTG-re, utána magzatvizet nézett a doki, és azt mondta, szép tiszta, a burok nincs megrepedve (ha felül volt is, összeforrt, vagy nincs gond) - és várjak. Ami extra, hogy már 2111 az értékem, nem 2110. Kíváncsi vagyok, mi lesz...

2011. jan. 29. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!