Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam meg a dokinak,...

Hogy mondjam meg a dokinak, hogy nem akarok menni többet hozzá?

Figyelt kérdés
Hetente hív vizsgálatra,ahol jóformán csak megkérdi,hogy minden oké-e!8000ft egy alkalom és kicsit besokalltam!Nem a pénz miatt csak egyszerűen utálom ha hülyére vesznek!!
2011. nov. 22. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán nem mennék hozzá többet, keresnék másikat. Én is magándokihoz járok, de csak havonta hív.
2011. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene neki mondani? Egyszerűen nem mész és kész. Nem kell tőle könnyes búcsút venni.
2011. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam én is,hogy egyszerűen nem megyek többet,hanem a kórházba fogok járni nem magándokihoz! De az nem ciki,hogy ő lesz ott egy vizsgálat alkalmával? Nem éreznétek szarul magatokat a helyemben?
2011. nov. 22. 13:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 8000 Ft-ot kér, de csak havonta kell mennem. Miért hív hetente?
2011. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Na én ehhez hasonlóan jártam, csak az ok volt más. Engem folyamatosan tologatott a vizsgálatokkal, sosem volt ideje rám, és a harmadiknál besokalltam, és egyszerűen nem mentem többet hozzá, hanem egy kollegájához. Ugyanoda. Mióta "szakítottunk" 2x voltam a másik dokinál, utoljára ma, és mindkétszer találkoztunk a folyosón. Pofátlanul köszöntem is neki. Nézett is nagyot.

Tudod mit? Aki hülyének néz annak a zsebét nem kell tömni. Pont.

2011. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg lelkiismeret furdalásod lenne, bár szerintem nincs miért- Megmondod, hogy anyagi válságban vagytok és kell a pénz a szülésre. De amúgy nem tartozol semmiféle magyarázattal. hagyd ott és kész. Szerintem nagyon is tisztába van vele, hogy hülyének nézi az embereket, és csak sétáló $-okat lát.
2011. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 krisztivan ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá többet és ennyi.Én is ezt csináltam.A kórház ahol dolgozott és ahol szültem volna vele,magánkórház lett.Én nem tudtam vállalni ezt.Jó dokihoz kerültem az SZTK-ban,és a szülést is egy hozzáértő vezette le 0 forintért.
2011. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legközelebb mész hozzá, és behív 1 hét múlvára, akkor kérdezd meg, hogy mért szükséges ez, mert a többi ismidet havonta hívják be, és mond meg, hogy sajnos kell másra a lóvé!

Atyég! Havi 30-40 ezer? :O

Pofátlan nagyon!

Hol van ez a doki? Pesten?

2011. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
41 éves vagyok és ikerterhes,ezért hív mindig! De semmi bajom,minden oké! Egyébként Veszprémben van!
2011. nov. 22. 13:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem úgy volt, hogy Veszprémbe nincs szabad orvosválasztás? Vagy ez már nem így van? Már csak azért, mert ha meg mindenképp őt hívod be, az meg egy vagyon lenne. Nem? Hagyd ott a francba. El fognak látni a tb-s rendelésen is. És ha úgy érzed gond van, oda is bármikor bemehetsz, nem fognak elhajtani!
2011. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!