Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Megfogadtam egy...

Mit tegyek? Megfogadtam egy orvost és sajnos anyagilag közbe jött olyan amire nem számitottunk. Nagyon kiborultam. Hogy mondjam meg a dokinak, hogy mégsem tudom vállalni? 41 hétben vagyok. Bunko leszek emiatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen közöld a dokival. ha orvos valóban és nem egy pénzhajhász genya, akkor azt fogja mondani semmi baj, most már ne kapkodj, megszülitek együtt a picit és a kéásőbbiekben maj meghálálod. Vagy nála szülöd a következőt, hozzá jársz életed végéig....stb

Én ezt tenném, igaz én bőrgyógyász vagyok.. :(

2008. jún. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt mondhatom, amit az előttem szóló. Mond meg az őszintét az orvosodnak. Ha nem tudja így vállalni a dolgot, akkor úgyis átirányít másik orvoshoz, vagy egyszerűen az ügyeletes orvosnál fogsz szülni. Mond meg neki, hogy mennyit tudsz fizetni neki, lehet, hogy elfogadja a kompromisszumos ajánlatot. Ők sem állatok. Ha bízol benne beszélj vele őszintén.

Sok sikert a babához!

2008. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvosom hogy neki ez a munkálya.nem a pénz miatt csinálja.nem is fogadott el semmit de minen ember más.
2008. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!