Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irodai munkát nagy hassal,...

Irodai munkát nagy hassal, szülésig hogy lehet végezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy hogy? Leülsz a számítógép elé és dolgozol:) Nem értem a kérdést pontosan. Én 35. terhességi hétig dolgoztam, tél is volt, hideg is volt, tömegközlekedtem, év végi hajtás is volt, de nem volt gond. Bejártam és dolgoztam.
2011. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van 1 női rokonom aki,lányával terhes volt nagyon régen akkor számítógép nem volt irodai munkát végzet szülésig.Asszem másnap meg megszült.
2011. nov. 22. 16:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a 7. - 8. Hónapig nyugodtan lehet így dolgozni, ha a főnököd engedi.
2011. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 37.hétig dolgoztam. Semmi problémám nem volt.
2011. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok.Anyukám szülésig dolgozott,a nővéremmel nagy pocakkal.
2011. nov. 22. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Már megint egy értelmes kérdés tőled :)
2011. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Versenyescsávók! én is irodai munkát végeztem, bár nem szülésig, mert veszélyeztetett voltam. Elég kényelmes volt.
2011. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én szívem szerint folyton hegyet másznék, de kénytelen vagyok irodában lenni, csak ezt engedi a dokim. Nem jössz, beszéld meg vele, hogy bár egy kis sziklamászást engedjen meg nekem a meleg iroda helyett?
2011. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok.
2011. nov. 22. 16:52
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem pont az irodai munka miatt lett egy olyan gondom ami miatt kiírtak félnapos munkatilalomra (külföld, itt van terhesen ilyen) azért félnapra mert otthon ülni sem tudtam volna.

Nekem kb a terhesség felétöl egy iszonyat erös görcs lett kb egy óra üléstöl. habár ez nem csak az irodában, de ott volt a legrosszabb, mert egésznap ülnöm kellett. úg dolgoztam, hogy félórát ültem, félórát álltam, (megemeltem a számítogépet hogy lássam állva) meg egésznap én álltam a fénymásolóba. de nagyon rossz volt. ha kaptam egy 2-3 órás gép elött ülös munkát szó szerint tömtem a magnéziumot, de volt hogy az sem segített. aztán kb a 30-ik héttöl kíirtak félnapra. akkor már azért a hátam is fájt a sok állástól, így pont jó volt. dolgoztam is és nem is volt sok.

de én örültem mikor 35-ik héttöl nem mentem többet, otthon szép lassan megcsinálgattam mindent, és ha kellett lefeküdtem.


most várom a másodikat, de még az elején vagyok de sokkal jobban bírom eddig. remélem nem jönnek azok az erös görcsök az üléstöl. azt mondta a doki, hogy valószínü nem kapott elég vért az alhasam és ezért voltak a görcsök.

2011. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!