Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még "csak" 32 hetes vagyok,...

Még "csak" 32 hetes vagyok, de már annyira babáznék, hogy minden gondolatom reggeltől-estig a szülés körül forog, megőrültem?

Figyelt kérdés

Komolyan, ez köti le az egész napomat.

Annyira türelmetlen vagyok.


Második baba, biztosan az is közre játszik,hogy a terhesség nem újdonság számomra, és nehezebb is az élet így a vége felé a nagy pocakkal.


De ugyanakkor az is bennem van,hogy már szeretném látni a babámat, babusgatni, szeretném ha köztünk lenne...


Tudom, neki még jó pár hétig sokkal jobb helye van odabent...


2011. nov. 22. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy őrült csak egy hormonokkal tomboló kismama! :)

Elrepül ez az idő, még ha most nehéz is. Pikk-pakk ott lesz veled nem sokára a kicsi!

2011. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

jahajaj.. :)

addig örülj míg odabent van

kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond


persze imádjuk őket, de addig van csak nyugalmunk míg alszik vagy még meg sem született :)


bár írtad hogy második baba úgyhogy ez inkább első babás anyukákra vonatkozik :)

2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én átérzem....:)

szintén 32 hetes vagyok a 2. babámmal, és már nagyon várom a kislányomat.

Kisfiam van, annyira kiváncsi vagyok milyen lesz a fiú után egy csajszi, alig várom, hogy a karomban tarthassam.

Nekem is borzalmasan nehéz már, a fiammal au utolsó 1-2 hét volt ilyen kínlódás, így biztos ez is közrejátszik.

Rucik kimosva-vasalva, minden beszerezve, még pár dolgot kell megcsinálnom és kész.

A december tuti elrepül az Ünnepek miatt, aztán hipp-hopp itt a január.:)

2011. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg úgy irigylem azokat, akiknek még a pocakban van a Babájuk :-))

Imádom a Fiamat, de imádtam terhes lenni, és rengeteget gondolok azokra a hónapokra, amikor még bennem volt, hiányzik a mocorgása, bukfencezése ...

És milyen sok időm volt mindenre :-)

2011. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!