Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok rengeteg a...

36 hetes vagyok rengeteg a gyomor savam (eddig nem volt) és újra émelygek hányingerem van . Ez ilyenkor normális? Mitől van eza baba fejjel lefelé van azt mondják ilyenkor meg könnyebülsz nem? Nincs valami gond?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen "normális" ilyenkor. Egyre nagyobb a baba, hiába van fejjel lefelé, attól még nyomja a gyomrodat, ezért visszamegy a savad. Én Rennie-t szedtem rá. Nekem elég volt fél tabletta, és amint elrágtam, már meg is szűnt a savasság. Ne aggódj, már nemsokára úgyis vége lesz ennek, és jön a babázás. :)) Könnyű szülést és jó egészséget!
2011. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló tüneteim vannak, a babó nyomja a gyomrot, már az étel sem esik olyan jól...
2011. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!