Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. heti NT eredmenyek?

13. heti NT eredmenyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letudnatok nekem irni, hogy ti milyen NT eredmenyt kaptatok a 13.heti UH-n? Az enyem 2,4 mm lett es egy kicsit megvagyok ilyedve, hogy ez nem jo. Az orvost hiaba kerdeztem, mindig olyan mintha nehezere esne valaszolni.
2011. nov. 23. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki, hogy 3mm-ig jó. szerintem nem kell aggódnod. :)
2011. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első lányommal 12+5 voltam mikor nézték, 1,3 lett!


A második terhesség alatt 12+1 voltam és 1,8 lett!


Nekem azt mondta az orvos hogy 3 mm-ig normális!

2011. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 13+0-án 2,3 lett, kombi tesztre küldtek, ott rossz lett az eredmény, így genetikai tanácsadásra, majd amnióra.

Azóta kiderült, hogy semmi baja!


Ha nyugtalan vagy, én a helyedben elmennék kombi tesztet csináltatni, csak készülj fel lelkileg, ha az sem jó, akkor mehetsz tovább rengeteg vizsgálatra, és kb 2 hónap mire kiderülhet ténylegesen hogy ez a 2,4 mm betegségre utal e.


A másik, hogy vagy elmész 4D-re ahol sokkal pontosabban mérnek, többet látnak!


Nekem amúgy a 2,3-ra szintén kb senki sem akart mondani se jót se rosszat!

2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen en is ugy tudom, hogy 3mm-ig jo, de nekem ez akkor is tul magasnak tunik. Majdnem 3mm...Remelem nincs semmi gond, most varom a genetikai vervetelnek az eredmenyet. Mar nagyon kivancsi vagyok
2011. nov. 23. 14:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Eppen az elobb telefonaltam egy korhaznak ahol csinalnak 4d-t de csak januar 4-re adtak idopontot :S
2011. nov. 23. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
iztos nincs gond, barátnőm most szült egészséges babát, neki 2,2 volt
2011. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat nagyon remelem, hogy nincsen gond, de azert mindenkeppen elszeretnek menni 4d-s uh-re csak a biztonsag kedveert? Gondoljatok ha most megyek akkor pontosabb eredmenyeket tudnak ott mondani es esetleg kitudjak szurni ha megis valami baj van?
2011. nov. 23. 14:59
 8/10 anonim ***** válasza:

A korionboholyvizsgálat ugyanolyan kockázatos, mint az amniocentézis, viszont azt már most meg tudod csináltatni. Ha nem bírsz várni heteket, akkor csináltasd meg, nézz utána!

Egyébként sztem sem rossz az eredményed.

2011. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első baba 13 hetes eredmény: 1,4 mm

második baba (tegnap voltam) szintén 13 hetes 1,2 mm

2011. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia én most voltam hétfőn 12 hetes uh és 3mm alatt van enyit irt rá a doki aszt hogy végülis menyi nem monta meg!
2011. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!