Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta feszül a hasam...

Reggel óta feszül a hasam alul, mintha kövekkel húznák lefelé.22 hetes vagyok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hívd fel a dokidat, nehogy valami baj legyen. De lehet hogy csak egy kicsit pihenned kéne.

Dolgozol még?

2009. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, húzódás szerűséget éreztem, ez a tágulástól volt, hiszen kellett a hely!
2009. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most lehet h hülyén hangzik, de nakem is szokott ilyen lenni. Olyankor van h a beleim szórakoznak velem. Igyál minden reggel egy pohár tejcsit, vagy kakaót, irány a wc. Így nem lesz szorulásod, nem halmozódik föl semmi ami nyomná a hasadat. Legalábbis nekem bevált. Egy próbát megér.

23+4heteske

2009. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az utosó választ akár én írtam volna.Én is 23+5 hetes vagyok, és nekem is húz reggeltől a hasamalja, meg néha így érzek egy kis enyhe szurkát is.Én is sokat szoktam szenvedni a nagy wctől, általában minden másnap megyek, de akkor már én is érzem hogy nem jó a hasamnak.
2009. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!