Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 32 hét betöltése...

Kismamák! 32 hét betöltése után nektek is kell magzatmozgást számolni?

Figyelt kérdés
Nekem a mai naptól kéne reggel 9-től amíg a 10-et el nem éri és azt az időpontot felírni, de pl. ma is tigázt intéztem reggel, közben éreztem hogy mozgolódik, de pontosan nem tudtam számolni. Így csak körülbelüli időpontot tudok felírni a papírra.
2009. máj. 12. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!Én a 33.hetet taposom de nekem még se a doki se a védőnő nem mondta hogy számoljam,a kiskönyv(terhes)hátúljába is ha jól emlékszem csak a 34.héttől van beírva.Boldog Babavárást!

33.hetes kismami

2009. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nem mondták, de nem is idegesítem magam miatta, néha egész délelőtt alig mozog, este bepótolja! Boldog Babavárást!

Üdv: 37 hetes kismama

2009. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36-ik héttől kellett du. 5 órától, amíg meg nem lett a 10 mozgás. Kaptam is hozzá direkt olyan papírt, amin csak ikszelni kellett az időt.
2009. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is kaptam külön lapot hozzá, be van rácsozva, de nekem a 32. héttől vannak rajta a napok és a védőnő azt mondta, hogy a későbbi komplikáció elkerülése végett kell számolni. De állítólag erre csak akkor lesz szükség, ha valami rendellenességgel születik a babó, vagy komplikáció adódik a szülésnél. De úgy látom akkor ez is védőnőtől függ, hogy számoltatják vagy sem:-)
2009. máj. 12. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
én a 35. héttől kellett számolni. De amikor fél órán keresztül csak mozgot azt behúztam egynek. Én este szoktam lefeküdni vagy délután és akkor számoltam a mozgást.
2009. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 32. héttől kell számolni, és igazából én sem tudom pontosan, mikor van meg a 10. Általában elég mozgékony délelőtt a babám, de van amikor kevesebbet mozog, olyankor későbbi időpontot jelölök be.Azt mondta az orvosom, hogy nem az időpont a fontos, de nem mindegy, hogy délig mozog tízszer, vagy este nyolcig. Szerintem nem kell görcsölni miatta, ha egyszer-kétszer nem tudjuk pontosan számolni.

Szép babavárást!

35 hetes kismama

2009. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek szép babavárást!

2009. máj. 12. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!

hivatalosan a 35 héttől kell számolni, egy órán keresztül. a legjobb a délutáni óra pl. 5-6ig. és azt kell regisztrálni a kiskönyvedben!

üdv. 32 hetes kismami

2009. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!