Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a lányos kismamákna...

Igaz, hogy a lányos kismamáknak van erősebb, gyakoribb hányingerük?

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiam, de vele nem voltam ennyire rosszul. Most egész nap gyötör az erős hányinger. Már öklendezek is minden szagtól.
2009. máj. 12. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam igaz volt4Fiammal semmi gondom,lánykámmal 5. hóig szinte mindent kihánytam!
2009. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs felkiáltó jelet akartam nem 4-est!Nem 4 fiam van:)
2009. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!Én első babaváró vagyok,kisfiam lesz de én vele egész a 20.hétig nagyon beteg voltam,akármit ettem minden kijött,semmi szagot nem bírtam,szóval nem tok 1 kislánnyal ez milyen de én a fiammal nagyon beteg voltam.Szerintem ez személyenként változó.Boldog Babavárást!!

33.hetes kismami

2009. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, első babás lányos kismama vagyok, nem volt különösebb hányingerem, csak néha. Barátnőm aki 2.ik kisfiát várja 16.hétig küzdött az erős hányingerrel, émelygéssel, szerintem nem függ a baba nemétől.

Üdv: 37 hetes kismama

2009. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom lett, de a terhesség elején 1-szer hánytam. 10-ik hétre meg is szűnt a hányingerem.
2009. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van már egy kisfiam, vele kb 2 hétig éreztem enyhe hányingert, de tök jól voltam. Most rettentően kikészített a hányinger, öklendeztem, iszonyú szagundorom volt. A 14. hét körül jött vissza az energiám, most már tök jól érzem magam, és ő is kisfiú lesz:) Szerintem ez inkább a szervezettől függ:)
2009. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csajok, akkor nem veszek mérget meg rózsaszín rucikákat :D

Remélem hamarosan javul a helyzetem, mert nagyon leszív....

Mindenkinek nagyon boldog babavárást! :)

2009. máj. 12. 10:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az első babámat várom, kisfiú és egyszer sem volt hányingerem... :)


24 hetes kismama

2009. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egyénenként változó. Én is azt hittem, hogy kislányunk lesz, mert állandó hányingerem + szagundorom volt. Még a 15. héten is! S mki azt mondta, a lányos anyákkal van ilyen. Egyedül a saját anyukám cáfolt. 3lányánál semmi baja nem volt, egyetlen fiával majd a 18. hétig émelygett+hányt.

Azóta kiderült, nekünk is kisfiú lakik a pocakomban:-)

Szóval ne éld bele magad a rózsaszín cuccokba!:-)

De hátha!

Bár szerintem nem is az a lényeg, hogy fiú-e vagy lány, hanem, hogy makkegészséges legyen a Picur!

Boldog babavárást!

20 hetes pocis

2009. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 22. hetes vagyok, kisfiam lesz és a 16. hétig egész napos hányingerrel küzdöttem, na meg a szagok...

2009. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!