Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális hogy rákszűrés...

Meddig normális hogy rákszűrés után barnázgatok? Kb hány nap?

Figyelt kérdés
először véreztem,most már csak banrázgatás van.
2011. nov. 24. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen barnás nyálkás valami volt. De szinte csak akkornap volt. Másnap már nem.
2011. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem már 3.napja! és sötétbarna...
2011. nov. 24. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
terhes vagy???Akkor nagyon nem jó!!!!!ORVOS!!!Azonnal!!!
2011. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom annyira nem rohannék....lehet csak tényleg a rákszűrés mellékhatása,mert nagyon véreztem is amikor megcsinálta.
2011. nov. 24. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehetosegek:

1. lehet, h placenta felol verzel, tehat fenyegeto vetelesed van > vissza kell menni a dokihoz

2. lehet, h van elvaltozas a mehszajadon > majd a doki visszahiv

3. terhesseg alatt tulburjanzanak az altaji erek es valamelyiket jol megsertette a doki > ettol fuggetlenul se ulj otthon tetlenul, mert nem tudod magadtol kizarni, h melyik a bajod. Nem vagy orvos. 3 napos barnazgatas a szures utan semmikepp sem a normal kategoria.

2011. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha a frászt hozzátok rám a semmiért....
2011. nov. 24. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit, akkor maradj otthon. Csak nem ertem minek irtad ki a kerdest, ha megis eldontod magadban, h ez normalis. Amugyis mit fenyegetsz itt. Nem a fraszt akarjuk rad hozni, hanem elmondtuk, amit tudunk.
2011. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább menj feleslegesen a dokihoz, minthogy....

Én soha nem barnáztam a rákszűrések után!

2011. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már sokszor voltam rákszűrésen de még soha nem barnáztam vagy véreztem.Én biztos dokihoz mennék főleg ha baba is van.
2011. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
voltam dokinál,azonnal tudott fogadni,semmi baj nincsen,mondta hogy valóban nem jellemző hogy 3napig barnázni de rendben van minden szerinte.
2011. nov. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!