Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hetes babám csak anyatejes....

11 hetes babám csak anyatejes.2 hetente barnázgatok. Normális ez?

Figyelt kérdés
Vagy hívjam fel a nőgyógyászomat szerintetek? Vagy ilyenkor még előfordulhat ilyen? Nagyon bezavar a szopizásba is. Járt még rajtam kivül igy valaki?
2010. máj. 20. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a szintén csak anyatejes babám, amikor nekem rendesen megjött a menzeszem - ez egyébként a minimális határ... ennél korábban nem jön meg.... gondolhatod hogy örültem... van akinek egy évig sem jön meg utána. a lényeg a lényeg, hogy 1 vagy két napig enni sem akart a drágám, az orvos mondta, megváltozik ilyenkor a tej íze, de csak átvészeltük. Az utána következő hónap már könnyebb volt amikor megjött, aztán meg is szűntek ezek a problémák, valahogy megszokta, vagy csak már nagyobb volt, nem tudom. A lényeg, hogy nincs bajod.
2010. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést:)Nekem is 11 hetes a babám, és én is 2 hetente barnázgatok:)Most volt a 3.alkalom.Tényleg csak nagyon picit, 2-3 napig.

Még nem figyeltem meg, hogy milyen hatással van a szopizásra, mert nekünk ez amúgyis kényes kérdés, de úgy tudom, hogy teljesen normális.

2010. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem én vagyok igy ezzel egyedül.Nekem is 6 hetesen volt először, aztán 2 héttel később, most meg megint. A ányaimat nem szoptattam, az elsővel 7 hónapra jött meg a másodikkal 9 hónapra. Most csak anyatejes a babám, erre itt ez a vérezgetés 2 hetente. :(((((
2010. máj. 20. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ezt írod! Én szinte ugyanezt kérdeztem meg tegnap itt, erre azt a választ kaptam, hogy sürgősen keressem fel a nőgyógyászomat. Kicsit megijedtem. szerintem sincs semmi baj és az én babám is néha sztrájkol. Eszik ugyan, hiszen éhes, de sírdogál. Azt hittem fáj a hasa ill. nem jön a tej. De a tejem ömlik ( vagy ez a baj?)a hasfájásra pedig Infacolt kap. Elvileg semmi baja nem lehet.
2010. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk se volt eddig szükség Infacolra, de tegnap óta én is adom, mert nekem is ömlik a tejem, a babám meg görcsöl, folyton pukizik és húzkodja a lábát. Viszont a szopizása botrányos, amikor vérezgetős napokon vagyok. Védőnő ma volt itt, azt mondta, hogy ez a 2 hetes barnázgatás előfordulhat, de a következő alkalommal azért hívjam fel a nődokimat és kérdezzem meg tőle, hogy mi legyen. És azt is mondta, hogy bezavarhat a szopiba, mert ilyenkor állítólag más íze van a tejcsinek. Nálunk biztosan bezavar, meg azért kéthetente vérezgetni.....Ugye?
2010. máj. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!