Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja volt spontan vetelesem...

2 napja volt spontan vetelesem 11 het utan. Meddig fogok meg verezni, fajni a hasam? Mikor probalkozhatom ujra? Lelkileg hogy lehet tul tenni magad?

Figyelt kérdés
Mar 1 betet eleg lenne 1 napra.Legtobbszor csak pisileskor verzek ahogy nyomok.A hasam meg enyhen faj.Arra neha veszek be gyogyszert.
2008. márc. 23. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt. Nekem is volt elhalt terhességem 4 az elmúlt öt évben. Fizikailag 1,5 hét alatt rendbejöttem. A második elhalt terhesség után kezdtem el járni egy kineziologushoz aki segitett feldolgozni a tragédiát. Most a 7. hétben járok és remélem minden rendben lesz. Az orvosok kb 3 hónap várakozást szoktak mondani, de ugyis Te fogod érezni, hogy mikor vagy rá felkészülve és leginkább lelkileg. Mielőbbi gyógyulást kivánok, és ne add fel sikerülni fog !!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem Tavaly volt egy müvi uton befejezett terhességem sajnos nagyon megviselt lelkileg,testileg nagyon hamar rendbejöttem.Most újra terhes vagyok a 17. hétben nagyon nagy parázgatások voltak de hál istennek semmi baj.most sem vagyok nyugodt majd ha a kezemben tarthatom a babám 3 hónapot kellett várni.A vérzés és a görcs miatt egy kontroll UH-t javasolnék neked mert nekem is bent maardt valami.Sok sikert a következő babához.Kitartás és légy Erős.
2008. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!