Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes korban hányszor...

22 hetes korban hányszor éreztétek naponta a babót? Egy-egy rúgás volt csak vagy hosszabb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 hetesen már nagyon sokszor naponta,de valószinű azért mert nekem már 15 hetesen megmozdult. Vékony is vagyok és második baba is. Most vagyok 24 hetes de már kivülről is látszik ahogy uralja a pocimat és a párom is nagyon érzi már. Rendes hancurokat rendez.
2009. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én inkább csak rövidebb ideig szoktam érezni, egy egy rúgás.De hogy akár mondjuk fél óráig is esetleg, olyan még nem nagyon volt.Be be jelentkezik, hogy jelezze hahó itt vagyok ám, csak szundizok.24 hetes
2009. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem naponta többször is szokott.Elég erőteljesen,nagyon aktiv.De van mikor csak finoman tudatja,hogy megvan.
2009. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!