Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hétben ti mennyit éreztéte...

21. hétben ti mennyit éreztétek naponta mocorogni a pocaklakót?

Figyelt kérdés
18.hétben megmozdult,de most a 21.hétben is még mindíg csak reggel és este érzem ôt! Normális ez így??
2009. jún. 19. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos mocorog nap közben is,csak még elég pici, így ha befele fordul nem biztos hogy érzed.Na meg az is lehetséges, hogy lusta a kicsi.Ne aggódj van még elég időd,hogy érezd!

2009. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Ilyenkor még sokat alszanak a pociban. Gondold el hogy reggeltől estig mozogjon? Néha még nekem is csak úgy mozog hogy délelőtt és estefelé. De ez változó. Van mikor délután is bejelentkezik egy-két rúgással. Ne aggódj, a lényeg hogy érzed! És ebben a nagy hőségben nekik sem nagy kedvük van a "jakuzziban" erőteljesen mozogni.

Boldog babavárást.

24 hetes kismama

2009. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.Én is 21 hetes vagyok és nekem is inkább reggel és este mocorog,no meg éjjel mikor én aludnék.:) De be-be jelentkzik napközben is,most is épp mocorog,de ilyenkor csak finoman.Szerintem ilyenkor alszik és csk forgolódik,mert nem rugdl,csak érzem hogy mozog azért.Szóval ne aggódj majd kapunk mi még nagy oldalba rugásokat!Egyépként ha nagyon nem mocorog akkor keltsd fel,picit mozgasd mega pocid,és akkor majd érzed őt!!!
2009. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!