Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket egyek hogy ne hizzak...

Miket egyek hogy ne hizzak meg nagyon? 11hetes vok és igyis van rajtam felesleg. Nem akarok sokat hizni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam.Nem ettem éjjel,nappal.Hiába kívántam még volna egy két falatot,meg kell állni és nemet mondani.Ami a babának kell azt meg úgyis elveszi tőled.

Engem sokan támadtak,hogy keveset eszem és kicsi lesz a babám.6kg-ot híztam össz. ami szülésnél le is jött.(3950gr-mal született)Sok gyümölcs,zöldség és nem hízol.

Sok sikert!!!

2009. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Sok gyümi , zöldség (salinak is lehet); főzelékfélék "natúran", sok folyadék.Kenyérből rozs vagy bio ; sütike , csokika kevés. Egyébként azt hiszem a neten is lehet kismamiknak szóló kicsit light-esebb kajcsik közül válogatni. Tudom , semelyik kismami nem szeretne "víziló" lenni, de azt azért mérlegelni jó előtte, hogy mi számít "túlsúlynak".


37 hetes pocis (+15 kg) :))

2009. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem amit megkívántam. Szülés után 2 héttel már 16 kg le is ment. A szoptatás csodákra képes. 9 hete szültem és már csak 2 kg van rajtam
2009. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:)De én 87kg voltam mikor megtudtam hogy terhes vok:(most vok 89kg és félek hogy naon meghizok amit nem szeretnék:(
2009. máj. 12. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én 72-vel kezdtem és 92-vel fejeztem be.
2009. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor egyél keveset,MOZOGJ,kerüld a cukrozott üditőket,tésztákat,édességeket,a többit azthiszem leirták a többiek
2009. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!