Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta a kérdés, de ha én...

Lehet buta a kérdés, de ha én fázok pl. esti sétán, akkor azt ő is érzi, neki is rossz? Bár elvileg ő melegbe van és védve nem? 11hetes 4 anpos

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érzi - mivel ha fázol, az kihat a keringésre - és azon keresztül már ott is van. Azt mondják:ami jó a mamának, az jó a babának - és fordítva is
2011. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ő folyamatosan testhőmérsékleten van, engem nagyon kiborítottak a "megfázik a gyerek" típusú megszólalások...akkor fázik meg ha én kihűltem akkor meg már mindegy.

Na de értem én mire gondolsz. Nem tudom mit érzékel belőle. Ha belegondolunk ha fázol az ereid összehúzódnak, kisebb átmérőn ugyanannyi vér nagyon "sebességgel" áramlik, talán ezt a minimális vérnyomásváltozást megérzi. :)

2011. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neki nem rossz, nem érez belőle semmit.
2011. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neki nem rossz. Szerintem a szervezetünk ösztönösen melegen tartja Őket!
2011. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!