Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem feltetek attol, hogy...

Nem feltetek attol, hogy megcsunyul a testetek terhesseg/szules utan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Elotte? Marmint terhesseg elott?

Eszembe sem jutott. Pedig ha ugy nezzuk en azok koze tartozom, akiknek lett volna mit felteni, mert kifejezetten csinosnak szamitottam/szamitok.

Terhesseg kozben eszembe jutott, foleg a vege fele, mert 25 kilot hiztam. Viszont szules utan mar nem aggodtam, mert olvadtak le a kilok, lement minden hamar es nem lattam utana valtozast, nem lett szeles a csipom, nem nyult igazan meg a borom, stb.

Igy masodik terhesseg elott szinten nem gondolkodtam egyszer sem ezen.

Nem is kellett, minden a regi.


Mi egyebkent annyira vagytunk mar arra, hogy jojjon az elso baba, hogy az sem erdekelt volna, ha szerzodest iratnak velunk ala, hogy szules utan csakis csunya es kover lehetek. Siman vallaltam volna, csak jojjon mar a gyerek.

2011. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit, de nagyon eszembe sem jutott az első gyerek előtt.A másodiknál már jobban paráztam, mert nem igazán akartaka a kilók lejjebb menni.Az elsővel mikor terhese lettem 58kg voltam és szülés után 60kg.

A második gyerkőcöm most 1éves és most 57kg vagyok!!

Szerencsére a böröm nem lett csíkos.

A csípőm egy kicsit szélesebb maradt.Meg egy kicsit rá kellene tornázni a pocakomra, hogy a bőröm feszesebb legyen.De mire lefekteti az ember este a gyerekeket, kinek vankedve tornázni???

2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem eléggé kiütött egy gyógyszer, amit 2 éve szedtem (+15 kg). Ahhoz képest a terhesség már semmi.
2011. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Időd sem lesz azzal foglalkozni, hogy hogy nézel ki. De természetesen egy kis időráfordítással simán formába lehet hozni magad. Ha tudsz, már a terhesség alatt is terhestornázhatsz. A csíkok meg kit érdekelnek! Idővel -remélhetőleg -elhalványulnak, sőt van, akinek ki se jönnek!
2011. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem jutott eszembe, hogy mi lesz. Csak a környezetem gondolta, hogy majd jol el fogok hízni már a terhesség alatt, mert előtte 3 évig próbálkoztunk. Volt egy csomó hormon, meg mindegyik tehes vitamint is kipróbáltam és ezektöl hízhattam 12 kilót. De még így sem voltam kövér. Ma vagyok 24 hetes kismama és eddig 2,5 kiló jött rám. Ugy néz ki a terhesség alatt fogok megcsinosodni. Még a pocakom is alig látszik. De a baba mérete még nagyobb is kelleténél. Pedig nem is eszem valami sokat.
2011. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eléggé "elcsúnyultam", de nagyon is megérte. Maradt +7 kg felesleg, elnyúlt, csíkos bőr több helyen, a mellem szintén megereszkedett. Most újra terhes vagyok és én azt mondtam, ha megszülök, utána elkezdem feltuningolni magam, tornával, kis fogyókúrával, egy fodrász és kozmetikus se fog ártani. Addig pedig élvezem a terhességet és koncentrálok Lillára és a pocakban a kis tesójára. Ne gondolj erre, te is élvezd a terhességet!
2011. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sohasem féltem és nem is fogok.


20/F

2011. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!