Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit mozog ma a babátok?

Mennyit mozog ma a babátok?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom. Ennél aktívabb szokott lenni. Leginkább Szegedieket kérdeznék, mert itt elég nyomott idő van, és remélem csak ez a gond. 32 hetes kismami
2009. máj. 12. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz, én nem Szegedi vagyok, de nálunk is elég rossz idő van. Az én babóm is nagyon keveset mozog ma. Tegnap meg egész nap mocorgott, nem is akárhogy. :) Biztos az időjárás miatt, hisz engem is megvisel. Én is egész nap csak feküdnék. :) Biztos csak lustiznak kicsit. Nyugi! Kitartás a hátralévő időre!

Üdv.: 31. hetes km

2009. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok. Tegnap ALIG mozgott, ma sem sokat, inkább reggel volt aktív. Elvileg jon a hidegfront...
2009. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én Salgótarjánból írok, most leszek a hétvégén 30 hetes és nekem is nagyon aktív szokott lenni a picike,de ma valahogy ellustult, lehet hogy tényleg az időjárástól van, mert felénk is nyomott az idő.Szerintem nem kell megilyedni az a fő, hogy ha nem is sokat, de legalább mocorog! De én már rengeteg ilyen oldalt megnéztem és ott azt is írják, hogy a 30-adik hét után van mikor kevesebbet mozognak egy-egy héten a babák mint eddig és utána megint aktívabbak!Én csak ennyit tudok mondani.Nyugodj meg semmi gond.További szép napot neked és a Babádnak.
2009. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Azt hiszem sikerült megnyugodnom. Lehet, hogy csak a hormonok miatt vagyok érzékenyebb a babóka állapotára, hiszen már máskor is volt hasonló.

Boldog pocakos napokat kívánok nektek!

2009. máj. 12. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahol én lakom nagyon hűvös van és őrült szél fúj, a tegnapi kánikulához képest elég nagy változás! Tegnap kevesebbet mozgott, ma egész nap ficánkol:-) Úgy látom Ő is jobban érzi magát a picit hűvösebb időben:-) 32 hetes vagyok.

Üdv!

2009. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!