Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesen? Tapasztalatok?

Hasmenés terhesen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a végén jársz, akkor normális, tisztul a szervezeted, készül a szülésre, de ez csak tényleg a szülés előtt. Ha még nem tartasz ott, akkor érdemes elmenni dokihoz, mert hányásos-hasmenéses vírus van és valószínűleg te is elkaptad. Diétázz és igyál sokat!
2011. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elején néhány naponta hasmenésem volt. Vannak olyan esetek akiknek nem székrekedés van, hanem hasmenés.
2011. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is minden nap (bár nem többször, egyszer s jól, reggel). De inkább ez, mint a székrekedés.
2011. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még az elején vagyok!Eddigi életem során a székrekedéssel küszködtem,most meg...nektek meddig tartott?
2011. nov. 25. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Egy faktorral kevesebb aranyér-ügyben :)

Nekem is az eleje óta van még most is. Bár sosem volt székrekedésem, előtte sem, csak most még hígabb (bocs, de így van)

(harmadik voltam)

17+6.

2011. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Néha még most is előjön, bár most már nem hasmenés, csak nagyon hirtelen kell mennem. 23 hetes vagyok.
2011. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotokat!!!
2011. nov. 25. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mndkét terhességem alatt az első trimeszterben igazán hasmenéses voltam... :(De olyan napjában 4*-6*!Van akinél így van!Az elsőnél nem lett aranyerem :) Pedig 50 perc volt a kitolás...Mosta másodiknál majd meglátjuk...De 16 hetes vagyok, még heti 3* tuti hasmenésem van!

2011. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasmenésem van az eleje óta, néha még görccsel is jár, ezzel a tipikus hasmenésessel!!! 14+1hkm.
2011. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!