Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+6hetesen érezhetem már a...

16+6hetesen érezhetem már a babám mozgását?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban vettem észre, hogy rendszeresen bal oldalt kb. a köldök és a szeméremcsont között félúton érzek valamit. Olyan mintha hirtelen ott lenne egy csomó, aztán elmúlik. Mintha ott hirtelen keményebb lenne, tegnap pedig a kis "csomó" először a szokásos helyen volt érezhető, aztán még inkább balra mozdult. Jobban nem tudom leírni! Ez már a baba lehet vagy valami más?
2011. nov. 25. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én mindkettőt akkor éreztem először.
2011. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a babát érezhetted:)
2011. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 16+4 hetesen határozottan éreztem a kis rugást a szemérem és a köldökcsontom között.
2011. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jol megírtam. ) szeméremcsont és köldököt akartam írni.
2011. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 15. hét végén éreztem az első babát, mindenki hülyének nézett, még én is elhittem, hogy csak bebeszélem magamnak, aztán amikor később már határozottabban mocorgott akkor tudtam, hogy korábban is őt éreztem. Szóval ez alapján te már simán érezheted.
2011. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tuti hogy a baba az, az elején még furcsa lesz de később nagyon is fogod élvezni a mozgását. Mindig mondtam a férjemnek kár hogy ti férfiak ilyet sose fogtok érezni.... :)
2011. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy fél órája nevetek a "szemérem és a köldökcsont" miatt.... :D Nagyon jó..... :D
2011. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye milyen jol összehoztam! Én is nevettem magamon, hogy lehettem ilyen bamba. Nagyon szórakozott vagyok mióta kismama vagyok.
2011. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!