Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általában mikor fordulnak be...

Általában mikor fordulnak be a babák, érezhetem, hogy nem faros?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

26.héten még rendesen fejvégű volt a kisfiam,majd a 30.heti uh.-n kiderült hogy faros és az is maradt végig-császárral jött világra.Na mármost én ebből semmit nem éreztem,azt se hogy faros lett fejvégűből.Viszont onnan tudtam hogy faros hogy rugdosott alul és amikor csuklott akkor azt is farosnak megfelelően éreztem...

De azt mondják hogyha elég nagy már akkor érzed ha megfordul és elég fájdalmas is lehet:S

2011. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barmikor befordulhat. Nekem a 36.het vegen fordult meg es sokkal fajdalmasabb erzes volt,mint maga a szules. Gondolj bele,egy tobb mint 3 kilos gyerek nekiall forogni odabent:) Szoval lehet erezni szerintem,en midngi tudtam,hogy ekszik ereztem is,es a hasam is maskepp allt.
2011. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!