Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A borda és a hátfájás normális...

A borda és a hátfájás normális jelenség?

Figyelt kérdés

4-5 napja nagyon fájnak a bordáim közvetlenül a melleim alatt, főként a jobb oldalon, és kb. 2 napja a hátam is hasogat, a 2 szárnyamnál :-)Szeretném megkérdezni, hogy volt valaki még ugyan így? És ha igen, akkor volt valami ami segített? Torna, krém vagy valami? Főként a jobb oldali bordafájdalmam ami nagyon elviselhetetlen.

Előre is nagyon köszi.

22 hetes kismami


2008. márc. 23. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom,hogyha már a bordád is fáj,akkor S alakú gerincferdülésed van.Nekem is az van és a bordám szokott fájni a jobb oldalt,de nagyon.Lehet,hogy eddig is volt neked egy kicsi,csak a terhesség meg még jobban kihozta.Csak hátizomerősítéssel lehet rajta segíteni!Próbáld ki az úszást!
2008. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Ben Gay krém is segített!
2008. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szio!


En akkor tapasztalok ilyet ha rosszul fekszem , vagy tartom magam , nekem egyedul az segit ha a parom megroppantja a hatam , a hasamra fekszem kifujom a levegot a kezem magam melle teszem es o szep lassan a szarny alol elkedi a tenyere also reszevel nyomkondi a ket oldalt a gerincem mellett kicsi de eroteljes nyomkodassal halad folfele visszaroppan a hatam es utanna nagyon jo , de egyaltalan nem faj akkor sem ,de mondom ez nekem valt be , vagy ha tul nagy a pocid akkor tedd kereszdbe a kezed a mellkhasodon ugyhogy a valladnal legyenek a kezfejeid, es o o hatulrol fogjon a es emeljen meg ilyenkor is helyre ugrik a gerinc azon resze ami a bajt okozza.

tovabbi boldog babavarast egy 20 hetes kismami

2008. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!