Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességemmel...

Ha az első terhességemmel szanaszét szakadt a bőröm, hogy van még mindig hely újabb striának?

Figyelt kérdés
Lehet hogy idióta kérdés,de az első gyermekemmel olyan csíkos lettem a 35. héttől,mint a zebra.Erre most 34 hetes vagyok a másikkal,és nem hiszem el,hogy még mindig jelenik meg rajtam újabb csík,pedig azt hittem,ennél csíkosabb már nem tudok lenni.Onnan tudom,hogy új,hogy piros mikor megjelenik,és hetek múlva lesz "rendes" színe.Járt még valaki úgy,mint én?Hova tud még szakadni hasam?:)
2011. nov. 26. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég csíkos lett a hasam az első baba után, most 19 hetes vagyok, de egyenlőre még csak azok kezdenek erősödni amik eddig megvoltak. Azért most kicsit megijesztettél, lehet hogy nálam is így lesz? Néha a hányinger jön rám milyen csúnya a bőröm...teljesen elkeserítő.... :( de hát gondoljunk arra hogy nagyon is megéri ezt elviselni a picik miatt. Remélem neked nem lesz több már....használsz rá valamit?
2011. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 2. terhességnél a combom meg a fenekem is csíkos lett.. Most halvány teszttel alig várom,hogy még csíkosabb legyek:D
2011. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, mint te, azt hittem, ha egyszer már kitágult jól, becsíkozódtam, akkor már nem fogok, de még mindig tud hol helyet találni magának 1-2 csíkocska!

Engem már nem zavar, most hogy eggyel több vagy kevesebb, már nem oszt nem szoroz!A hasamat úgyis csak a férjem látja, max a gyerkőcök még.

2011. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony. Apa csíkosan szeret:)
2011. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze,ennek már annyi,én is tudom:) Csak nem tudom elképzelni,hogy mikor gyakorlatilag csík hátán csík vagyok,hogy a fenébe tud még mindig egy kis ép felületet találni.
2011. nov. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!