Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, eddig...

15 hetes terhes vagyok, eddig nem voltam rosszul de ma delutan nagyon hanyingerem volt es most is, mitol lehet?

Figyelt kérdés
Rakottkaposztat ettem meg reteksalatat
2011. nov. 26. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Most hanytam valami sarga keserut ! Gondolom epe! JobbN vagyok eszem egy kis kekszet
2011. nov. 26. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:

-terhes vagy, bármikor lehet hányingered,

-elkaptál valami hányós vírust

2011. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A terhesség már csak ilyen..

én állandóan citrom levet ittam, kellett a savanyú, és égett a gyomrom nagyon


Azt ajánlom,hogy egyél egy kis babapiskótát reggel, meg ugy napközbe is néha néha majszolj el egyet- egyet amikor eszedbe jut.. meg köti a gyomorsavat, és nem leszel rosszul!

Tapasztalatból írom!

Semmien gyógyszer nem jó! Nekem egyik se vált be, csak a babapiskótás megoldás (Na meg utálom a gyógyszereket is! ) Írd meg kérlek, ha bevált de az is ha nem..

2011. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!