Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Julius végére kiírt kismamák...

Julius végére kiírt kismamák hogy vagytok? A készülődéssel hogy álltok?

Figyelt kérdés
Én a 3.babámat várom.Eddig azt mondták hogy kislány lesz.Már van két lányom,de nem bánom valahol éreztem is.Mennyire vagytok fáradékonyak főleg akinek van már családja.mikor mentek a következő Uh-ra?
2009. máj. 13. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztus 4-re vagyok kiírva, ugyanúgy mint az első kislányomnál, aki július 28-án született.:)Most is kislányt várunk, 1 óra múlva megyek a következő uh-ra. A készülődéssel hadi lábon állunk, jelenleg a konyha festésénél tartunk. Az ilyenkor szokásos takarítást már nehezebben bírom, de ráérek megcsinálni, nem zavar senki:). A babaszoba még ezután jön, majd a kisruhák átmosása, vasalása, egyéb beszerezni valók, július elejére szeretnék mindent befejezni. Te hogy érzed magad!

2009. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi! ? jel a végén! Első voltam.:)
2009. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is augusztus 4 re vagyok kiírva, nekünk az első babánk lesz, kislány, amit már az elejétől ugymond tudtam. Most kezdem érezni hogy kicsit lelassultam, hamarabb fáradok, többet tudok alunni, de minden rendben. Szerintem ezután jönnek nálam az igazi változások.Én azt mondtam, hogy júniusban elkészítem a csomagom a kórházba.Babaruhákat már vettünk,a babakocsi is megvan.A következő Uh-ra június elején megyek. Jó babavárást és kitartást mindenkinek.
2009. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én július 31-re vagyok kiírva. Én is most kezdem érezni, hogy már nem bírok úgy mindent.


A kisruhák már nekem is itt állnak dobozokban. (A húgomtól van. Tavaly szült.) Bár, még párat vennünk kell majd.


Babakocsit és kiságyat még csak nézegettünk. Pénteken szeretnénk már a végére járni.

A lakást most az utóbbi 2 hétben készítgettük elő a kis bébinknek.


A nemét már tudjuk, de megegyeztünk, hogy nem áruljuk el senkinek. A családban úgyis jönnének a "nagy ötletelések" a névadásra. Ha meg majd megszületik, megmondjuk, hogy úgy hívják, hogy "...". AZtán utána nincs már apelláta. :)


UH-ra jövő héten kell mennem.

Sokan azt mondják, nem túl nagy a pocakom. De azért én azt remélem, hogy minden rendben. Végülis első baba.

És mostanában sokat keményedett a pocakom. Meg is ijedtem rendesen. Bár még dolgozom. Nem tudom, hanyadik hétig. Tanár vagyok. Lehet, hogy bírom majd a tanév végéig is (akkor leszünk a 34. hétben).


Ti hol szültök?

2009. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is a 3.babámat várom,fiu lesz.A lakás nagyjából rendben,festés,átrendezés.A bab helye még nincs berendezve.Babakocsi,egyebek megvannak,többnyire kaptuk őket,csak átmosni rendbetenni kell mindent.Én sem nagyon bírom már a megeröltetöbb dolgokat,de azért elvagyogatok a kertben is szépen.Julius 28-ra várjuk a babót.Köv uh 4hét múlva lesz,tegnap voltam,minden rendben van.Mindenkinek jó egészséget,boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10.13-as voltam,lemaradt:Tatabányán szeretnék szülni.
2009. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hasonlóan érzem én is magam.Lassu vagyok,komotos.Nagy a hasam(3 baba).A készülődést most tervezem szekrény pakolással utána a kisruhákkal.Nekünk nagyjából megvan minden csak rendbe kell tenni és az aproságokat pótolni.Én Szegeden fogok szülni.Pont ma megyek a dokimhoz magánrendelésre után majd megmondja mikor menjek a követketz UH-ra.Mindenkinek könnyű terhességet kívánok így a vége fele.
2009. máj. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!