Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák ti hogy...

31 hetes kismamák ti hogy álltok a készülődéssel?

Figyelt kérdés
Nem első babám lesz hanem a 3.Az előző két terhességemnél nyugi voltam az utolsó 4-5 hétben intéztem el mindent.Most egy hete rám jött és lassan minden kimosva, kivasalva elpakolva.Nem tudom mi ez de ugy érzem muszáj megcsinálnom!Hasonlót érzett már valaki?
2009. jún. 5. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Én még elég rosszul állok,a hétvégén megyünk apukával vásárolni:) Biztosan már nagyon izgatott vagy a baba miatt:) ha belegondolok szerintem én is ezt fogom csinálni egyből amint megvannak a cuccok:)))Nekünk egyenlöre csak a kiságy meg a babakocsi van meg.

Boldog babavárást:)

30 hetes km

2009. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most, hogy így olvasom a kérdésed, gyorsan papírt, tollat vettem, hogy összeírjam mi hiányzik még!:)Egyébként a kapott kis ruhák felét már átmosogattam, bevasaltam. A nagyobbik lányommal közös program a vasalás, én vasalok, ő hajtogatja a rucikat:)Nagyon élvezi! Ezért ezekkel a dolgokkal mindig iskola után, vagy hétvégén foglalatoskodunk! Rapszodikusan tör rám a készülődés, van amikor teljesen nyugodt vagyok, és van amikor kétségbe esek, hogy mi nincs még meg! Közben a nagyobbik lányom is első "ottalvós" táborába készül, amire szintén izgatottan készülünk! Nyugalom, a fészekrakó ösztön már működik, nem vagyunk semmivel sem elkésve! 31h.KM
2009. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!