Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is jobban fél a a többedik...

Más is jobban fél a a többedik szüléstől mint az elsőtől? Én a 3-dikat várom császár lesz és nagyon félek . Pedig az első kettő is császár volt .

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze,mert ez még elötted van,a másik kettöt meg már letudtad,és igy a félelem is "enyhült"!

Pontosan tudod,h mi lesz,nem lesz semmi baj! :)

2011. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én az utánavaló időtől félek nagyon hogy milyen lesz 2 babával. Ha a szüléstől is félnék (én is császáros vagyok), akkor valszeg azért tenném, mert sokkal nagyobb rajtam a stressz: pl. hogy mi lesz a kisfiammal, ha nem kelek fel a műtőasztalról.

1 gyerekes 36 hetes km

2011. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En max a komplikacioktol tartottam jobban, magat a szulest vartam masodik alkalommal is.

Az elsonel eszembe sem jutott, hogy barmi tortenhet, csak utana gondolkodtam, hogy mennyi minden baki csuszhatott volna be. Es a masodik szules elott is eszembe jutott ez.

Nekem mondjuk huvelyi volt mindketto, de a masodik elott mar azon is izgultam, hogy ne legyen csaszar. Harmadikra sem szeretnek, mert azt meg nem ismerem, a simanal meg mar tudom, hogy mire szamithatok, azzal nem volt gondom, szoval inkabb azt szeretnem legkozelebb is.

2011. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek! Nekem idén volt a 3. császárom! Előtte nem "féltem", hanem kifejezetten rettegtem. Szerintem a felelősség miatt, hiszen volt már itthon 2 gyerkőc :-). Nagyon vacak érzés volt a műtőben, teljesen kikészültem, pedig nem vagyok egy hisztis tipus. De túl vagyok rajta, és te is túl leszel! Kitartást, és próbálj nem aggódni!

2011. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat .Mindenkinek boldog babavárást , babázást !!!
2011. nov. 28. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!