Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárral szülő kismamák!...

Császárral szülő kismamák! Mennyi pénzt adtok/adtatok fogadott orvosotoknak? (Első babámat is nála szültem, természetes úton, de most programozott császár lesz)!

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

2009-ben 40.000-et adtam a dokimnak,de én magánra is hozzá jártam az alkalmanként még 5000 ft volt.Igy összesen vagy 70.000-re jött ki.

De nekem komplikált volt ráadásul 3x voltam kórházban is,szóval nem számitott a pénz csak minden rendben legyen:)

2011. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tavaly 50 ezret adtam.Progis császár volt!
2011. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt mondják, egy tízessel többet, mint a természetesért adnál.
2011. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
120 ezertet adtam a dokimnak, nem császárnak indult, de az lett. Ő ennyit kért, előre megmondta.
2011. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hónapja szültem, simának indult, de császár lett. Eredetileg 25ezert terveztem, de így odaadtam neki 30 ezret.Azt szokták mondani a magánrendelés 10szeresét "illik", ez mondjuk nálam be is jött, mert 3000 ft volt az alkalmankénti vizsgálat.
2011. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Programozott császárom volt, kétalkalmanként adtam ötezret, a varratszedéskor pedig 60 ezret. Az összeg nem volt előre megbeszélve, nem kérdeztem rá, de van olyan doki aki kerek perec megmondja.
2011. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Programozott lesz, 8 ezret kér a magánon,már 56 ezernél tartunk,és még koránt sincs vége! így ha programozott császár,ha nem,én 20-25 ezernél többet már nem adok neki!Bár Ő nem szabja meg a szülés ,,árát,,.A barátnőm is 20 ezert adott a császárja után,és a ,,kevés,, pénz ellenére is ki volt nyalva a se....,egy nap többször benézett rá a doki.Tehát szerencsém van Vele azt hiszem. :)
2011. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 40 ezret adtam neki, épp ügyeletes volt, annyian szültek, hogy alig tudott rám nézni. (48 baba 1 nap alatt)11,5 óra vajúdás után lett császár. Magánba 8 ezret kért. Mi mindig csináltattunk uh-t is, az + 3000.
2011. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!