Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj, hogy a június...

Nagy baj, hogy a június közepén születendő babámnak csak napozót vettem és nem vettem neki rugdalózót?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem ártana a rugdalozó, ki tudja milyen idő lesz...
2009. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképpen vegyél neki olyan ruhákat is, amik hosszúújjú-lábúak. nem kell sokat, de azért legyen otthon. mert ha éppen azon a héten lesz egy hidegfront, akkor szükség lehet rá. azért még nyáron is le tud hűlni a lakás elég jól! én mondjunk az első néhány hétben éjszakára biztos, hogy hosszú ujjas-lábast adnék rá. nálunk ősszel született a bébi, 23-24 fok volt a szobában, de akkor is mindig hosszú cuccokban volt.
2009. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vennék egy-két rugit!Az enyém júliusi,mégis vettem neki,na nem vastagat,hanem vékony pamutot.A hőszabályzásnak is ki kell alakulnia.
2009. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, mert még pótolhatod! Mindenképp kell neki melegebb ruha, főleg az első hetekben. Amúgy sem tudhatod még milyen idő lesz. A védőnőd nem mondta miket kell beszerezni? Én májusban szültem és pont mire hazakerültünk akkor kezdődött a kánikula, de az első hetekben még body+ rugdalózó volt rajta, vékony sapival, később vékony nadrág+ body fülvédős kalappal. Ha máskor nem is, de éjszakára biztos kell a rugi.
2009. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vegyél hosszu újjú rugit,mert még nagyon picike lesz,könnyebben megfáznk még,nincs kifejlődve az immunrendszerük. Nekem azt mondta a védőnő,hogy a babákra mindig egy réteggel több ruha kell mint ami rajtunk van,persze nem 40-50 fokba,de amíg olyan pici és rajtad rövidgatya van trikóval,a babára attól még kell a hosszu ujju rugi.
2009. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki hosszú újjú rugit mindenképpen, a nagyfiamat juliusban szültem 5 éve és kb 14 fok volt kint mikor hazamentünk a kórházból,egy hétig hősugárzót kellett használnunk olyan hideg volt bent a lakásban,most is julira várom a babát és vegyesen mindenféle rucija van.
2009. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vegyél rugit, kell pár hét, mire beáll a szervezete a picinek a kinti időjárásra. Plusz lehet 15 fok nyáron is (sajna) és éjszakára a hosszúujjas rugit is rá lehet adni, nehogy mefázzon még a picur
2009. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: megfázzon (ezt akartam írni)
2009. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!