Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes venni egy június közepén születendő babának, amit majd télen is használni lehet? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk az első babakocsi van.

Állítható legyen a tólórésze. legyen hozzá esővédő, téli huta, előny a táska, nagy kerekű legyen főleg ha felétek is rossz az út. Nekem nincs panaszom a Bergon babakocsikra. nagyon jó bírják a strapát.

2009. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is Bergon babakocsi van, használtan kaptuk. Nálunk rossz az út, tehát muszáj volt olyan babakocsi, ami bírja a terepet. Attól függ, hogy hol laksz, kell-e lépcsőzni, liftezni, mert arra ez a babakocsi nem jó, mert nagy és nem is lehet túl kicsire összecsukni. Kisebb autó csomagtartójába nem fér be.

Ez a babakocsi elég normális árban van, nem tudom, hogy merre laksz, de ha nincs messze, akkor ajánlok egy helyet, ahol elég olcsón sok mindent be tudsz szerezni:

[link]

2009. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, nekem az is fontos volt, hogy ennek a babakocsinak a tolókarját meg lehet fordítani, tehát két irányból tolható.
2009. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!