Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tényleg hamarabb jön a...

Lehet tényleg hamarabb jön a babám?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 35.hetet. A lábam igen rendesen vizesedik(kb.2x akkora), kézzsibbadás, lábgörcs, hasfájdalom felvéskor(amikor felkelek vagy fordulok).

Tegnap mondta a doki,h lehet 2hét múlva baba(mondjuk nem vizsgált meg).Ma pedig a védőnő mondta,h szerinte is kb.2hét,nem húzzuk ki.Lehet,hogy hamarosan láthatom a picikémet?


2009. máj. 13. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet:) És ha azt szeretnéd akkor drukkolok h az legyen. De nekem pl. 35.héttől ugyanez volt, baromi vizes voltam, mindenem a duplája volt, az arcom tök eltorzult,zsibbadt a kezem, lábam már mindenki küldött volna szülni..ahoz képest a fiam 42.hétre született...:)
2009. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Várnyomást mértek?(100/50 volt)Nekem is ez a bajom.Tegnap voltam védőnőnél és azt mondta,hogy amíg nem megy fel a vérnyomásom addig nagyobb az esély ,hogy még várunk.Bár én még csak 23 hetet töltöttem,de ez szerintem aggasztóbb,mert még sokat kellene várni....

Biztosan minden rendben lesz!Elláttak tanácsokkal?

2009. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Az hogy mikor jön ki a babád, nem elsősorban az általad felsorolt "tüneteken" múlik. Ezek a terhesség végének velejárói (amíg normális méreteket öltenek!!!)

Sok más egyéb tényező van ami alapján egy tapasztalt szakember, orvos vagy védőnő saccolni tud.

Sok örömet kívánok neked.

Egy 40. hetes kismama.

2009. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is azt mondta a doki, hogy szerinte hamarosan szülünk, akkor 37hetes voltam, erre még mindig bennt van a pocaklakó, pedig hamarosan 41.hetet töltöm:). Minden jót, és könnyű szülést!
2009. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!