Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami gond lehet? 14 hetes...

Valami gond lehet? 14 hetes leszek 2 nap mulva a 3 ik babam es nem erzem mozogni? Allitolag a 3 ikat hamarabb megerzik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a méhlepény tapadási helyétől is függ, úgy tudom. Ha 4 hét múlva sem érzed, akkor "ráérsz aggódni".


Legjobbakat!

2011. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 hetesen még nem aggódnék, hiába harmadik baba.

Első fali lepénnyel én most 16, majdnem 17 hetesen éreztem először a picit. Nem ő az első baba.

2011. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat 16 hetesen éreztem először,most a negyediket várom őt már éreztem 14 hetesen.Ne izgulj nincs még elkésve a babád!



17hkm

2011. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat megnyugodtam:)
2011. szept. 23. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még az ötödiket is a 16-17. héten kezdtem érezni, pedig hátsó fali volt a lepény.
2011. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom,már írtad,hogy megnyugodtál,de azért ha nem bánod,akkor leírom,hogy:

Az első gyermeket a 20. héten,a másodikat a 11. héten bizonytalanul,a 13. héten határozottan,a harmadikat pedig csak a 17.hét utolsó napjaiban érzetem először.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv: Friss 3 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!