Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszról videót hol találok?

Adri baba kérdése:

Abortuszról videót hol találok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Mit akarsz vele?Ennyire érdekel????
2009. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1%

Szia!

Ne haragudj,ez a téma nem érdekel!

2009. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Már bocsánat, de ez a honlap nem azért jött létre, hogy valaki megítélje,jogos vagy helyes e a kérdésfeltevő kérdése. Ha érdekli had nézze.

Én sem tudom hol lehet ilyet találni (szóval bocsi hogy idekontárkodtam),csak idegesít ha valaki olyat válaszol, amiben semmi hasznos nincsen csak ítélkezés.

Ha nem tudjátok a választ akkor nem kell válaszolni!!!!! Ennyi!

2009. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A youtube-on van egy érdekes video:így keress rá:silent scream.Talán ismered is, a Néma sikoly..bemutatja, hogyan "küzd" az életéért az icipici embrió...
2009. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha nagyon látni szeretnéd akkor itt írd be a keresőbe,hogy abortusz és kidob egy csomót és az egyik válaszoló becsatolt egy linket:abortion.org. sajna én nem tudok ide linket rakni de ez a címe keresd meg!!!DE NAGYON DÚRVA!Ha esetleg abortuszon gondolkodsz tuti nem csináltatasz!Kérlek írd meg ha megtaláltad és megnézted
2009. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok!Az a kérdés címe,hogy HOGYAN ZAJLIK KONKRÉTAN AZ ABORTUSZ?és ha jól láttam akkor a második vagy a harmadik link az!
2009. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
69%

http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA

ezt nézzétek meg én végig bőgtem az egészet...most az één kedvesem is azt akarja h vetessem el...de ez a videó után én már nem akarom.

2009. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

http://www.youtube.com/watch?v=cjNo_0cW-ek de ez se objektív, ez is ilyen abortusz ellenes izé.

én is abortusz ellenes vagyok, csak szeretem az objektivitást.

2009. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
89%

[link]


itt egy videó az egész műtétről. csak saját felelősségre nézzétek meg. NAGYON DÚRVA! nekem is volt abortuszom és ettől kiakadtam:'(

2009. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nagyon durva.... szerintem ne nézzetek sokat láttam már... 13
2010. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!