Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a fajta hálós bugyit...

Ezt a fajta hálós bugyit lehet még kapni, vett valaki mostanában ilyet? 3 éve ilyet használtam és nagyon praktikusnak találtam, most megint vennék, de nem találok.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 18. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Bármelyik gyógyszertárban meg lehet kérdezni, biztosan van

2011. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most vettem két csomaggal a gyógyszertárban.Nem tudom hogy milyen méret kell neked az xxl-es egy csomag amiben két darab van 360 forintba kerül.
2011. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én ilyet vettem anno:


[link]

2011. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet kapni, én 3 hónapja szültem és én is ezt használtam.Gyógyszertárakban keresd, szerintem bármelyikben kapható./legalábbis felénk/
2011. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gyógyszertárban, én is ilyet használtam, februárban szültem.
2011. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia.engem 2 hete császároztak és én is ilyet használtam amíg a kórházban voltam.tényleg nagyon kényelmes és legalább a hasamat is tartotta egy kicsit.amúgy én patikában vettem,és szerintem mindegyikbe van.
2011. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor keresgélek tovább!
2011. júl. 19. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak úgy kíváncsiságból kérdezném - szóval ezt szülés után miért kell, vagy miért van/volt szükségetek rá?


Előre is köszi

16L

2011. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülés után minden normális nőnek van vérzése ami 2 hét de akár 6 hétig is eltarthat.Az első pár napban nagyon sok a vér mennyisége ami távozik és hogy ne kelljen szenvedni a bugyi mosásával a kórházban ezért jó ez a fajta bugyi.
2011. aug. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2011. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!