Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem jelenleg mindenb...

A terhességem jelenleg mindenben gátol/akadályoz, amit szeretek csinálni, csoda, hogy már inkább szülnék és babáznék?

Figyelt kérdés

Az egyetlen amit szeretek és nem akadályoz benne az a sütés-főzés.

A többi tevékenységben mind. Sport, lányommal való rhangálás, játék, táncolás, programokra járás, egy jó kis baáti összejövetel forraltborozással, órákig tartó forró fürdő, szauna, kirándulás, nemi élet.

Mindegyiknek megvan az oka hogy miért nem tudom csinálni, vagy miért nem tudom úgy csinálni mint terhesség előtt.


Még csak 33 hetes vagyok, de már bőven szülnék.


2011. nov. 28. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már két hónap sincs hátra, kitartás!
2011. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtte állva sok idő, de utólag belegondolva hamar elmegy ez az idő.

S te is tudod, hogy nincs mit tenni, kitartás!

2011. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagy, és ugyan ezt érzem én is, minden egyes nap.

Már nagyon szeretnék szülni, de kibírom a baba miatt! Eddig úgy éreztem, hogy rohan az idő, de most már inkább azt érzem, hogy megállt és nem telnek a napok!

Neked is kitartást kívánok, ezt ki kell bírni! :o)

2011. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam már alig vártam a szülést, meg is vert a Jóisten 34 hétre megszültem és borzalmas napokat töltöttünk a koraszülött osztályon és a gyerekemet meg sem foghattam napokig. Annál semmi nem rosszabb, úgyhogy bírd ki valahogy.
2011. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én még csak 27 hetes vagyok de ugyan ezt érzem,már én is gondoltam rá hogy kár hogy nem csak 6 hónap a terhesség.Már szinte mindent megvettem,elkészítettem, még az én kórházos motyóm is kész van és már csak pihengetek és várok a babámra.Nekem is nagyon hiányzik a régi életem...
2011. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!