Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek placenta praevia vagy...

Akinek placenta praevia vagy placenta marginalis volt/van az biztos császáros lesz? Más orvosa sem veszi ezt komolyan?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.Teljesen kétségbe vagyok esve.
2009. máj. 13. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az császáros kategória!A méhlepény ilyenkor a méhszáj környékén,rossz helyen tapadt!
2009. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen fedi(22 hetes vagyok)
2009. máj. 13. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor csaszi!Nem hiszem,hogy ez a helyzet változna!Félsz a császártól?Nekem 2 volt eddig!
2009. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tartok tőle.Azt hallottam, hogy rosszab mint a normális szülés(fájdalmasabb,nem alakul ki hamar az anya gyerek kapcsolat stb..)Nekem úgy tűnik hogy a dokim nem veszi ezt az egészet komolyan,a védőnőm meg folyton sopánkodik,hogy ez milyen veszélyes
2009. máj. 13. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét csaszim után 3 órával már szoptattam,4.napon hazajöttünk!Nagyon gyorsan felépültem.Nekem megvolt a vajúdás része(14 ill. 17 óra).Neked nem tudom lehet-e vajúdni!?Majd ezt is kérdezd meg!A kapcsolatunk is tökéletes a gyerekekkel,a szoptatás is ment(9 ill. 16 hóig)Ne izgulj mert az nem tesz jót!Érdeklődj erről a helyzetről a dokidnál!Van esetleg még kérdésed?
2009. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 hetes vagyok és közel van a méhlepény a méhszájhoz, de nem fedi. Nekem azt mondta a doki, hogy még változhat a lepény helyzete ahogy nő a méhem. Lehet, hogy ezért nem foglalkozik még vele a dokid. Ha közel marad kb 1-2 cm-re a méhszájtól vagy fedi, akkor biztos hogy császár lesz. Nekedis van még időd velem együtt, úhyhogy szurkoljunk hogy változzon!
2009. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugodj meg még változhat, nekem is teljesen fedte a 26. hétre viszont feljebb ment, a méh növekedésével húzodik még felljebb...pihenj sokat

32hetes kismama

2009. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!