Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen mit éreztetek?...

7 hetesen mit éreztetek? Lehetséges, hogy a baba miatt szorítja a hasam alját a farmer? Ma egész nap éreztem de most is hogy átöltöztem úgy érzem mintha szűk nadrág lenne rajtam pedig már nem, éreztetek ilyet és milyen tüneteitek voltak még?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:04
 1/4 xStefix ***** válasza:

Már megeshet, hogy kényelmetlen. Nem biztos, hogy szorít is, de ha nem érzed jól magad, hát cseréld le kényelmesebbre. :) Én 13 hetes vagyok, de már a régi terhesgatyómat kell hordanom, olyan pókhasam van.

Ezen túl én ilyenkor már egész nap hányingereztem, anno is és most is. A székrekedés és a hanyimanyi csak később jött.

2011. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a baba miatt konkrétan, de a terhesség miatt lehet ez, hiszen az elején sokszor előfordulhat, hogy puffad az ember (még ha nem is úgy érzed, de a hasad mégis olyan feszülős).

Az első hetekben én is szűknek éreztem a nadrágokat, pedig még fogytam is. Égett a gyomrom (hányingerem nem volt), és állandóan aludni akartam. Nekem más tünet nem volt.

2011. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon korán kényelmetlen volt a nadrágom ...de inkább a korai szakaszban,mint neked most.A közép idöben a a régi nadrágokat hordtam.

Ne szenvedj egy percet se,vegyél fel jó könnyed ruhákat.

Az az érzés természetes!

Nagyon jó egészséget kívánok!:)



-Stefix- Gratulálok!:)))

Sok jó tanácsot kaptam tőled már....

2011. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én semmi mást nem érzek, néha émelygek de azt is csak délután...
2011. nov. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!