Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz a trapéz szárú...

Nagyon gáz a trapéz szárú nadrág? (farmer)

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Viccelsz?


1.) Már egy jó ideje ismét qrva nagy divat külföldön, csak nézd meg az amerikai sztárokat, vagy egy online angol üzletet (sokat rendelek angol boltokból), sőt már itthon is sokat látni a boltokban...


2.) Ha neked ez a fazon áll jól akkor még egy divatmajom sztájliszt is rád tukmálná, hisz minek vennéd fel, ha a pl. a csőszár nem áll jól? Na akkor lennél nagyon gáz!


DE te tudod...

2011. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh ennek rettentően örülök,mert nekem ezek a répa nadrágok iszonyatosan állnak. :) Túlzottan kiemeli a fenekem (átlagnál picit nagyobb) viszont vékony vagyok,és még inkább vékonyít,de óriási fenekem van benne. A trapéz meg szerintem nagyon jól áll. :)
2011. okt. 4. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, hordd nyugodtan! Nekem is van trapéz nadrágom, előnyös, mert magas vagyok és az alsó rész bősége - ahogy te is írtad - kompenzálja a felsőbb gömbölyűbb részeket. De ha épp nem divat valami, akkor is megvannak ezek a szabályok az alak-típusoknál.
2011. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak télen felvettem egyet és mindenki megbámult, mintha valami hatalmas bakit csináltam volna.:) Nem foglalkozok a divattal,nem vagyok divatmajom,csak szeretem ami jól áll nekem,de szó szerint lenézték rólam.:S Ami már nagyon kellemetlen volt.
2011. okt. 4. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát itt szörnyen gáz, az összes kis majom tzenéves ájlávcsőnacis csaj hangosan fog kinevetni. xD

Amúgy már tényleg évek óta divat, kivéve ezen az elmaradott helyen, ami a divattól fényévekkel lemaradt és ahol csak akkor lehetsz valaki, ha olyan vagy mint az összes. :D

Részemről van egész passzos és egész trapéz gatyám is, nem igazán foglalkoztat ki mit szól hozzá. :D Vedd fel bátran szerintem.

2011. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tizenéves vagy, akkor tényleg feltűnőbb viselni, mint egy 20-30 évesnek, de hordd úgy mint én azokat a ruhákat, amik mások számára szokatlanok: érezd jól magad menne hisz tudod hogy neked ez a legelőnyösebb és vonulj végig benne úgy, hogy azért bámuljanak meg, milyen határozottan tudod vállalni a stílusodat és egyébként is, de wow jól áll neked, csakis irigy lehet mindenki!
2011. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj... Én is úgy voltam, hogy júj, mit szólnak, mikor mindenki csőnacit hord...

De nekem akkor is jobban áll, és jobban érzem magam benne (nem is igazán trapézt, hanem bővebb egyenes szárút, ami csípőnél feszül, alatta meg lazább, vagy törökös fazont. Viszont mélyülepű kizárva.)

Nekem pont, hogy keskeny a csípőm, és így a csőnaciban nincs alakom, egyenes az egész, nem tetszik.

Nem érdekeljenek mások, hordd azt, ami neked jól esik;-)

2011. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Millió féle öltözködést látni, nem mindenki divatos cuccokban jár, mégsem gáz, nem nevet rajtuk senki. Rajtam sem nevettek sose, pedig mindig trapéz farmert hordtam, másfajtát nem veszek mert nem áll jól.
2011. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!