Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet fekete teát...

Miért nem lehet fekete teát inni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Én minden reggel Pickwick gyümölcsteát iszom, abban van fekete tea is?

30 hetes km.


2009. máj. 13. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csésze teától nem lesz semmi bajod. Mikor én voltam terhes, nekem senki ilyet nem mondott. A túl puffasztó, esetleg túl fűszeres ételeken kívül nem hiszem, hogy van olyan étel, amit kismama nem ehet. A Pickwick szerintem fekete tea gyümölcsaromával, de vannak olyan gyümölcsteák, amik tényleg csak gyümölcsből készülnek.
2009. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fekete tea koffeint tartalmaz. Tudtommal azért nem ajánlott. de napi egy csészétől semmi bajod nem lesz. Gyümitea és zöldtea viszont jöhet minden mennyiségben! Én is megkérdeztem a nődokimat erről, hisz nagyon szeretem a teát. Azt mondta, h nyugodtan ihatom. A fekete teával bánjak picit csínnyán. Szép babavárást!

23+5heteske

2009. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A dobozon rajta van, hogy gyümölcs tea, vagy gyümölcs ízesítésű fekete tea.

De ha fekete, akkor se aggódj. a fekete teát a koffein tartalma miatt nem ajánlják. De napi 2-3 csésze is belefér akár. Akárcsak a kávéból 2 erős, vagy akár 3 gyengébb is.

Boldog babavárást (és teázást)


35 hetes gömbike

2009. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan lehet inni fekete teát is, én mindig jegesteát és jegeskávét ittam.
2009. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!